DOKĄD ZMIERZA ZŁOTO?

Twoim prawdziwym bogactwem jest Twój czas i Twoja wolność. Pieniądze są tylko narzędziem handlowym Twojego czasu. To kontener, który przechowuje Twoją energię ekonomiczną dopóki, doputy jesteś w stanie ją wdrażać. Lecz cały świat został odsunięty od prawdziwego pieniądza i omamiony używaniem waluty. Podstępnym, oszukańczym narzędziem, który okrada Cię z Twoich dwóch najważniejszych aktywów. Czasu i wolności.

Nadchodzi okres największego kryzysu finansowego w dziejach ludzkości. Transfer bogactwa, jaki będzie miał miejsce w tej dekadzie, będzie największą wymianą dóbr i siły nabywczej w historii świata. Bo bogactwa nie da się zniszczyć - można je jedynie przetransferować. I to oznacza, że każdy kryzys finansowy jest również ogromną możliwością. Wystarczy tylko się doedukować. Wkład w edukację to najlepsza inwestycja jaką człowiek jest w stanie zrobić dla siebie. Edukację na temat historii pieniądza i finansów oraz zaznajomienie się z globalnym rynkiem. Poznanie zasad działania właścicieli centralnych banków, giełdy, oraz ich sposobów na oszukanie Ciebie.

Jeżeli dowiesz się tego wszystkiego, ta wiedza pozwoli Ci ustawić się w takim położeniu w świecie finansowym, abyś mógł czerpać zyski z kryzysu finansowego, będąc po właściwej stronie transferu wszystkich bogactw świata. Winston Churchill kiedyś powiedział: "im głębiej jesteś w stanie poznać przeszłość, tym dalej zajrzysz w przyszłość". Te treści mają pomóc Ci w byciu zdolnym do zamienienia największego kryzysu finansowego w Twoją wspaniałą możliwość.

Waluta kontra pieniądze >>

monety bulionowe
złoto lokacyjne
monety prezentowe
złote numizmaty