HISTORIA PIENIĄDZA

Prawdziwa historia pieniądza w prostych słowach. Lektura obowiązkowa dla każdego. Odmienne spojrzenie na nasz system monetarny. Łopatologiczne tłumaczenie finansów z polskiego na nasze. Niestety, o tym nie uczą w szkole, bo gdyby uczyli, system już dawno by runął.

Patrzysz na system monetarny i nic nie widzisz dziwnego ani podejrzanego? Uważasz, że wszystko jest OK? A może czujesz, że coś tu nie gra? Sprawdź dokładniej, poświęć na to chwilę, a zauważysz jak rządy i bankierzy robią nas w konia w majestacie prawa.

Ukryte sekrety pieniądza >>


Zniewolenie w majestacie prawa. Tak można nazwać miłościwie nam panujący system monetarny, w którym bankierzy są monarchami a rządy ich hetmanami koronnymi. I wszystko to dla naszego dobra. Nie naucza się o tym w szkole, prawie nikt o tym nie mówi. Wieczny temat TABU. Chyba tylko po to, abyśmy nie dostali zawału lub nie wpadli w coś, co określić można tylko niecenzuralnymi słowami.

Finansowa ustawka >>


Nadchodzi okres największego kryzysu finansowego w dziejach ludzkości. Transfer bogactwa, jaki będzie miał miejsce w tej dekadzie, będzie największą wymianą dóbr i siły nabywczej w historii świata. Bo bogactwa nie da się zniszczyć - można je jedynie przetransferować. I to oznacza, że każdy kryzys finansowy jest również ogromną możliwością. Wystarczy tylko się doedukować. Wkład w edukację to najlepsza inwestycja jaką człowiek jest w stanie zrobić dla siebie. Edukację na temat historii pieniądza i finansów oraz zaznajomienie się z globalnym rynkiem. Poznanie zasad działania właścicieli centralnych banków, giełdy, oraz ich sposobów na oszukanie Ciebie. Czytaj całość >>

Nadchodzi czas złota >>
Są jeszcze ludzie na świecie, którzy trzymają swoje oszczędności w bankach...

Nowy system monetarny >>
Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że zbliża się...

...upadek dolara >>
Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej. ~ Marshall McLuhan, medialny Guru

Dokąd zmierza złoto? >>

monety bulionowe
złoto lokacyjne
monety prezentowe
złote numizmaty