MOŻLIWOŚCI W KRYZYSIE

Zawsze w kryzysie jest tyle możliwość, że jest to aż niewyobrażalne. Logicznie rozumując podczas kryzysu wiele osób traci pieniądze, kilku ich zyskuje. Teraz mamy możliwość je zyskać, ponieważ pozwala nam na to edukacja, która cały czas jest na wyciągnięcie ręki. Największe majątki powstawały podczas kryzysów - to pokazuje historia. To wtedy powstają najbardziej innowacyjne technologie, rozwija się medycyna i przemysł. Dlatego pamiętaj:

1. Zachowaj spokój * 2. Doedukuj się * 3. Bądź zaradny

W naszym życiu nigdy nie było tak wielkiej możliwości pomnożenia naszego kapitału i nigdy nie będzie. Zszedł się w tym samym czasie ogólnoświatowy kryzys, gdzie wszystkie puste waluty, nieoparte na niczym upadną lub stracą ogromną ilość siły nabywczej. Wiąże się to z tym, że największy transfer bogactwa w historii ludzkości rozegra się na naszych oczach. Pytanie tylko czy chcemy na tym stracić majątek, czy może zyskać majątek.

Obecnie mamy globalną utratę zaufania do dolara, ten spadek pewności do tej waluty przyśpiesza. Przejście do nowego systemu monetarnego jest nieuniknione, ten proces będzie bardzo chaotyczny i bolesny dla nieprzygotowanych. Standardy złota nie sprawdzają się przez długi czas, lecz samo złoto - tak. Populacja mocno przyczynia się do powstawania ogromnych ilości walut, używając swoich kart kredytowych i biorąc kredyty. Złoto zrobiło rozrachunek zwiększającej się podaży dolara już dwukrotnie w historii USA - tak samo będzie i teraz.

Więcej o złocie >>

monety bulionowe
złoto lokacyjne
monety prezentowe
złote numizmaty