TWOJE BOGACTWO

To wszystko budzi ogromny niepokój i brzmi strasznie. Jednakże nie da się już tego zatrzymać - możesz jedynie zadecydować po której stronie największego w historii transferu bogactwa, będziesz się znajdował. Tutaj pojawia się furtka - złoto i srebro zawsze kończą jako pierwotny pieniądz o ogromnej sile nabywczej po upadku wszystkich walut.

Dzieje się tak, ponieważ CELEM WALUTY JEST JEJ UPADEK, bo papierek nie może mieć w sobie żadnej pierwotnej wartości. Wcześniej czy później każdy rząd będzie drukował więcej tej waluty. Ludzie kiedy tylko odczują, że waluta, którą się posługują traci siłę nabywczą, biegną po złoto i srebro, co już całkowicie wykańcza walutę i po pewnym czasie oraz milionach ofiar historia znowu się powtarza.

Ten proces powtarza się w kółko, od początków ludzkości, jednakże w obecnym przypadku jest on na globalną skalę! Nigdy nie było takiej sytuacji we wszystkich krajach na świecie jednocześnie. Zakup złota i srebra dziś jest bez wątpienia najlepszą inwestycją finansową w Twoim życiu.

Prawdziwym bogactwem jest Twój czas i wolność. Pieniądz to rzecz, która przechowuje Twoją energię ekonomiczną. Waluta to narzędzie rządowe, która ma Cię z tej energii ograbić. Złoto i srebro to pieniądz najpewniejszy i uniwersalny, dzięki niezwykłym właściwościom tych dwóch pierwiastków. Waluty, czyli pieniądze papierowe, są oparte od początku na obietnicy, a później zaczynają być grą zaufania. Ich przeznaczeniem jest osiągnąć wartość zerową, gdyż same w sobie nie mają żadnej wartości - to tylko kawałki papieru ostemplowane przez rząd. Rządy nie lubią złota i srebra, bo te kruszce nakładają na nich umiar drukowania/generowania pieniędzy z powietrza. Rosnące ceny to symptony rozciągania podaży waluty, czyli najzwyczajniej w świecie jej szaleńcze drukowanie.

Więcej o złocie >>

monety bulionowe
złoto lokacyjne
monety prezentowe
złote numizmaty